Jdi na obsah Jdi na menu
 


Popis písní, album, nový klip

24. 8. 2009

Album: Album je již zmixováno a bude obsahovat 11 písní. Bylo ukončeno natáčení prvního videoklipu, Rammstein udělali několik interview (www.rammstein.de/blog/media-list/)a focení.

 

Popis písní: 

Na webu www.gaffa.dk se objevil článek o novém albu. Je to prý velmi "těžké" a temné album. A můžeme na něm slyšet více kláves, jako to bylo u prvních dvouch alb.

Rammlied je velice těžká a pro Rammstein celkem klasická skladba. Podle všeho to bude titulní song.  

Ich tu dir weh je těžký "neo-hit" se S/M tématikou.

Waidmanns Heil je moderní lovecká píseň, kde Tillův zpěv "Die Kreatur muss Sterrrrrbeeeeen! připomíná lovecký roh.

Text songu Pussy bude napůl anglický. Je to prý vtipná, chytlavá a lehce perverzní skladba: "You've got a pussy/I've got a dick/So what's the problem?/Let's do it quick!".

Weiner Blut je velice silný a temný song s tématikou Josefa Fritzla. Till v něm zpívá "Willkommen in der Dunkelheit". Tato skladba je cesta do ne-pochopené lidské duše.

Haifisch by měla z posluchačů dostat slzy. Její intro je velice podobné "Depeche Mode", kterým chtěli vyjádřit Depeche Mode poctu.

Podle jiného magazínu se bude další skladba jmenovat Frühling in Paris. Richard se o ní zmínil po otázce, která skladba se mu nelíbí. Píseň je hezká, jen to není jeho šálek čaje.

Na seznamu kinematografie Sebastiana Soukupa se objevil údaj o klipu "Pussy" pro Rammstein, ze stejné dílny je i klip  "Mann gegen mann".  

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář