Jdi na obsah Jdi na menu
 


Christian Flake Lorenz

21. 6. 2009

Christian "Flake" Doktor Lorenz

Narozen: 6.11.1966 (jiné zdroje 16.11.) v Berlíně

Výška: cca 190 cm

Oči: modré

Předchozí práce: výrobce nářadí

Předchozí skupiny: Feeling B

Pozice ve skupině: klávesy

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Flake má o tři roky staršího bratra. Už jako malý se učil hrát na klávesy. Chtěl být lékařem (proro se často dává před jeho jméno "Doktor"), ale nemohl studovat, protože nešel na vojnu. Vyučil se jako stolař.

Hrál v kapelách Magdalene Keibel Combo, Frigitte Hodenhorst Mundschen a nakonec ve Feeling B spolu s Paulem. Orientoval se spíše na blues. Ze začátku se mu do Rammstein nechtělo, byli pro něj příliš nudní.

Má rád stará auta, rád maluje a čte. Jeho oblíbené skupiny jsou: Coldplay, Placebo, Cash, PJ Harvey, System of a Down, Ministry a Prodigy. Dokonce chtěl být členem Rolling Stones. Jezdíval na člunu při slkabě "Stripped". Je rozvedený a má dceru Annie. Od roku 2001 má mít tři děti. Dvě holky a jednoho kluka. Nemá rád americkou kulturu. Je ateista a proti církvi. Známy je jeho taneček ze skladby "Weisses Fleisch". Jsou dvě verze, jak vlastně vznikl. První je, že mu pódium prostě připadalo příliš nudné, a proto se ho rozhodl oživit. Druhá verze je ta, že mu od pyrotechnických efektů chytilo oblečení a on se jej snažil uhasit:) Jak to je, ví asi jenom Flake.

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář