Jdi na obsah Jdi na menu
 


Paul Landers

21. 6. 2009

Paul Landers

Narozen: 9.12.1964 v Brest - Litovsk v Bělorusku (podle jiných zdrojů v Berlíně)

Výška: cca 172 cm

Oči: zelené

Předchozí práce:  topič

Předhozí skupiny: Feeling B

Pozice ve skupině: kytara

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paul vyrůstal v Berlíně. Jeden rok žil taky v Moskvě (chodil tam do třetí třídy). Proto Paul umí rusky. Oba jeho rodiče jsou učitelé. Učil se hrát na violu, housle a klavír. Prý také dělal gymnastiku. Na kytaru začal hrát asi ve čtrnácti letech. Kvůli neshodám s otcem odešel z domova, když mu bylo šestnáct let. Pracoval jako topič v knihovně.

V roce 1983 vzniká východoněmecká punková kapela "Feeling B", tady se seznamuje s Christianem Lorenzem. V roce 1984 se oženil s Nikki Landers, se kterou má syna Emila (*1985, podle jiných zdrojů 1991). O dva roky později se s ní rozvedl, ale nechal si jméno Landers. Jménem Paul vyjadřuje úctu ke svému biologickému otci. Paul vystřídal mnoho skupin, nějaký čas působil i ve "First Arsch" (Tillem a Richardem) a v "Die Firma (s Doomem a Richardem).

Paul je hodně zábavný a upovídaný, rád se baví s fanoušky. Má rád videohry a vaření. Olli ho naučil windsurfing a Paulovi se zalíbil. kromě syna Emila má i dceru (*2001) a podle novějších zpráv má být ženatý. Některé zdroje uvádějí, že má tři děti - dva syny a dceru. Jeho oblíbené kapely jsou Pantera, Sex Pistols a Metallica.

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář